Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8.30 do 16.30 hod. Objednávky prijaté cez E-SHOP vybavujeme 24/7!

Najčastejšie otázky - FAQ

Nakoľko nám pomerne často chodia rovnaké otázky, rozhodli sme, že tie najčastejšie zodpovieme v tomto článku.

Dá sa do trysky napojiť aj teplá voda?

Áno, tryska má vzadu 3/8´´ šrobenie a je na Vás či zavediete iba studenú alebo aj teplú resp. zmiešanú vodu. Najčastejší spôsob napojenia na teplú vodu je :

1. Privediete rozvody vody s teplou a studenou vodou ku zmiešavacej podomietkovej batérii, ktorú umiestnite v blízkosti toalety. Môžete buď na zadnej alebo bočnej stene, tak aby ste ovládanie mali po ruke. Od batérie privediete zmiešanú vodu do bidetovej trysky. Pre viac info si pozrite niektoré z našich montážnych videí na našom Youtube kanáli.

2. Ak nemáte v blízkosti zdroj teplej vody, alebo nechcete sekať do steny, je možná alternatíva, že použijete prívod studenej vody, ktorý máte pre splachovanie. Urobíte odbočku. Zapojíte malý prietokový ohrievač s minimálnym výkonom, ktorý vodu predohreje. Väčšinou nízky výkon ohrievača vodu zahreje na telesnú teplotu, takže nehrozí popálenie. Potom umiestnite ovládací ventil alebo batériu a odtiaľ privediete zohriatu vodu do trysky.

3. Môžete používať len studenú vodu - táto varianta je podľa zdravotných štúdií najzdravšia (máme osobne odskúšané)

 

Dá sa tryska vymeniť a môžem kúpiť náhradnú?

Všetky trysky sú vymeniteľné a po dobru 24 mesiacov vám v prípade poškodenia trysky pošleme náhradnú trysku zdarma (niekedy aj po tomto termíne - radi rozdávame). Po skončení záručnej doby vám vieme trysku poslať ako náhradnú súčiastku za cenu cca 19,90 EUR. Posielame komplet celý set - vrátane všetkých tesnení.

Ako veľmi vyčnieva tryska z misy? A nemôže sa pri vykonaní veľkej potreby zašpiniť?

Tryska väčšinou vystupujú 1 - 3 cm z keramiky, podľa typu. V súčasnej dobe je už väčšina modelov (95%) osadená plochou tryskou, ktorá vyčnieva z keramiky menej ako 1 cm. Pretože WC doska presahuje šírku keramiky, minimálne 1,5-2cm, trysku v podstate kryje. Vystupuje teda presne tak, aby slúžila svojej funkcii a neprekážala. Pri konaní bežnej potreby sa nezašpiní. Avšak ako celá WC misa, potrebuje aj tryska pravidelnú očistu a údržbu. Tu však pozor. Trysku by ste nemali čistiť agresívnymi čistiacimi prostriedkami - tie môžu poškodiť jej povrch.

Je WC +bidet 2v1 vhodný pre ľudí s nadváhou?

Áno, lebo u ľudí s väčšou hmotnosťou je väčšinou problém s dosiahnutím na príslušné partie. Manipulácia napr. s bidetovou spŕškou je skoro nemysliteľná. Použitie trysky priamo po vykonaní potreby je najpohodlnejšie riešenie hygieny. Potom už len utriete čistú vodu.
Pretože ľudia s nadváhou často trpia hemoroidmi, mali by najmä dbať na dôkladnú mokrú očistu po použití toalety. Viac si prečítajte v článku Prevencia hemoroidov. Pre "XXL" ľudí máme v ponuke dokonca model GRANDE GR3641, ktorý je o 6 cm širší ako bežné toalety.

Kde si môžem pozrieť WC+BIDET 2v1?

Pri každom výrobku je dostatok fotografií, vďaka čomu si viete WC pozrieť zo všetkých strán. Ak by vám fotografie nestačili, môžete navštíviť niektorého z našich obchodných partnerov a môžete si pozrieť vzorku, ktorú majú vystavenú na predajni. Zoznam partnerov nájdete v sekcii Predajne. Vyberte si váš kraj a zobrazí sa vám zoznam partnerov v danom regióne.

Koľko trvá dodanie a koľko zaplatím za dopravu?

Ak si tovar objednáte v našom eshope www.wcbidet.eu, neplatíte pri nákupe nad 100 EUR za dopravu NIČ. Dodanie vám zabezpečíme zdarma. Ak je tovar skladom, dodanie trvá do 3 pracovných dní! Viac k tejto téme nájdete v sekcii Doprava a platba.

Ak máte ďalšie otázky, ktoré by ste chceli zodpovedať, neváhajte sa na nás obrátiť - 0901 703 297, e-mail: info@wc-bidet.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie