Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8.30 do 16.30 hod. Objednávky prijaté cez E-SHOP vybavujeme 24/7!

Príspevok pre ZŤP

Snažíme sa riadiť týmto heslom:
"Nepodnikaj pre to, aby si zarobil peniaze. Podnikaj, aby si naplnil víziu, ktorá ťa inšpiruje a peniaze budú nasledovať… úmerne s tým, koľkým ľuďom poslúžiš a akú hodnotu im poskytneš."
 

PRÍSPEVOK PRE DRŽITEĽOV PREUKAZU ZŤP

Našim zákazníkom poskytujeme vysokú hodnotu ponúkaného sortimentu a služieb. No napriek tomu, sme stále mali pocit, že by sme mohli urobiť oveľa viac. Vidíme, že je medzi vami veľa ľudí, ktorí majú život ťažší ako ostatní a ktorých príjem je obmedzený vďaka ich hendikepu.

686x241_ztp_alt

Rozhodli sme sa preto, že zákazníkom, ktorí sa preukážu preukazom ZŤP, budeme prispievať sumou 60 EUR na nákup v našom e-shope. Zľavový kód na zľavu vo výške 60 EUR pošleme každému, kto vyplní formulár nižšie a preukáže sa nám ZŤP preukazom. Poukaz so zľavovým kódom môžete použiť len na nákup WC+BIDET 2v1 - nezáleží na cene wcbidetu a ani na prevedení. Z ceny WC+BIDET 2v1 vám bude odrátaných 60 EUR.

TENTO PRÍSPEVOK JE MOŽNÉ UPLATNIŤ LEN V TOMTO ESHOPE.

Ak chcete využiť náš príspevok a ste držiteľom preukazu ZŤP, vyplňte prosím tento krátky formulár:

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie