Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8.30 do 16.30 hod. Objednávky prijaté cez E-SHOP vybavujeme 24/7!

EO CITRÓNOVÁ TRÁVA

Kód: 911216624626
€15
Na dotaz

Lemongrass (citrónová tráva) je charakteristický jemne citrusovou vôňou. Jeho vdychovanie má povzbudzujúce a osviežujúce účinky.

Esencia citrónovej trávy je používaná ako účinný repelent. Jej ľahká citrusová vôňa má schopnosť zmierniť únavu, pokiaľ sa cítite vyčerpaní, a to ako po psychickej, tak aj fyzickej stránke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lemongrass, ako sa tiež citrónovej tráve hovorí, je charakteristický jemne citrusovou vôňou. Jeho vdychovanie má povzbudzujúce a osviežujúce účinky.

Esencia citrónovej trávy je používaná ako účinný repelent. Jej ľahká citrusová vôňa má schopnosť zmierniť únavu, pokiaľ sa cítite vyčerpaní, a to ako po psychickej, tak aj fyzickej stránke.

Éterický olej podporí vašu koncentráciu, ale aj duševné a duchovné uvedomenie. V kozmetike sa tento olej pridáva do prípravkov na problematickú pleť so sklonom k akné.

Použitie: podpora kĺbov, repelent proti hmyzu, znižuje vysoký cholesterol, podpora imunity, ničí helikobakter, čistí lymfu, protirakovinový, zvyšuje cirkuláciu, štítna žlaza, parazity, kožné infekcie, regenerácia šliach, prebúdza lymfatický systém

Zloženie:  Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Leaf Oil - 100% čistý esenciálny olej

Upozornenie: Neaplikujte nezriedené na kožu.

Balenie: 15 ml

Latinský názov: Cymbopogon citratus
Slovenský botanický názov: Vôňovec citrónový
Anglický názov: Lemongrass
Krajina pôvodu: India

Ak vás táto téma zaujíma, pripojte sa ku komuniteBEWIT a získajte trvalý prístup ku kvalitným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii a zdravom životnom štýle. Pre viac info kliknite TU.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné doplnky výživy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofia a úspech spoločnosti BEWIT je postavená na esenciálnych olejoch v certifikovanej terapeutické kvalite. Všetky naše oleje sú 100% prírodné a neobsahujú žiadne aditíva. Žiadne výrobky neskúšame na zvieratách. Zásadne presadzujeme a usilujeme sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, čo najprirodzenejšie pestovanie, zber a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov a bez genetickej modifikácie (GMO). Nepoužívame ani nanotechnológie. 

Sme presvedčení, že esenciálne oleje sú produktami budúcnosti. Mnohí odborníci považujú aromaterapiu za chýbajúcu časť západnej medicíny. Sme presvedčení, že esenciálne oleje by mal pravidelne používať každý.

Ponúkame však ešte viac ako len výrobky vysokej kvality. Prichádzame s výzvou a príležitosťou, ktorá môže zmeniť váš život. S pravdivou, etickou a reálnou šancou, ako získať vo svojom živote viac slobody a finančnej stability.

Pozrieť si celú ponuku BEWIT